Kariéra

Domů / Kariéra

Volná místa

Rádi byste rozšířili náš pracovní tým v Mamma centru (BREAST UNIT PRAGUE) ať už na pracovišti Hradčanská, nebo na pracovišti Háje? Zašlete nám svůj profesní životopis a my se Vám v případě zájmu ozveme.

Adresy a e-maily naleznete na stránce Kontakty. Níže můžete prostudovat aktuálně nabízené pozice.

V současné době hledáme vhodné kandidáty/ky na tyto pozice:

Radiologická asistentka

Nástup dohodou, plný nebo částečný pracovní úvazek.

Požadavky:

vzdělání v oboru radiologický asistent – odborná a zdravotní způsobilost k výkonu zdravotnického povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.,
aktivní znalost práce na PC
trestní bezúhonnost
znalost cizího jazyka výhodou
profesionální přístup ke klientům i kolegům
spolehlivost, loajalita, flexibilita
Nabízíme:

odpovídající mzdové ohodnocení
příspěvek na stravování (stravenky)
práci v příjemném pracovním prostředí,
práci na novém, moderně vybaveném pracovišti,
možnost dalšího vzdělávání a další zaměstnanecké výhody
5 týdnu placené dovolené
Náplň práce:

plná mamární diagnostika – screeningová a diagnostická mamografie
asistence při intervenčních výkonech prsní žlázy – stereotaktická vakuová a core-cut biopsie
vedení zdravotnických dokumentací a další administrativa
Pracoviště:

Praha – v blízkosti stanice metra C – Háje
Zájemci mohou zasílat svůj životopis na bohacova@buprague.cz .

Kontaktní informace:

Bc. Markéta Boháčová
tel: +420 773 748 863
E-mail.: bohacova@buprague.cz

Lékař

Požadavky:

VŠ vzdělání, obor radiologie a zobrazovací metody
odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.,
Praxe v oboru mamární diagnostiky podmínkou
Uživatelsky práce na PC
Výborné komunikační schopnosti
Spolehlivost, loajalita, flexibilita
Trestní bezúhonnost
Znalost AJ, NJ výhodou
Nabízíme:

motivující platové ohodnocení,
příspěvek na stravování.

prim. MUDr. Miroslava Skovajsová PhD.

E-mail: pokorna@buprague.cz