Konzultace

Konzultace nálezu z jiného pracoviště

Každý pacient má právo na druhý názor, tzv. second opinion.  Konzultace je přímo hrazené vyšetření, zdravotní pojišťovny tento výkon nehradí.  Podívejte se prosím na náš ceník.

Ke konzultaci výsledku mamografického vyšetření musíme mít k dispozici snímky. Je možné je nechat zaslat elektronickou cestou, tzv. ePACS, na naše pracoviště. Také je možné zaslat snímky na CD nebo je po předchozí domluvě přinést osobně na naše pracoviště.

Konzultaci nálezu si můžete domluvit prostřednictvím emailové adresy pokorna@buprague.cz, kam napište telefonní kontakt a krátkou informaci o vyšetřeních, která byla provedena. Spojíme se s Vámi, a domluvíme společně další postup.

K vyjádření o výsledku sonografického vyšetření je nutné, abyste se objednala na vyšetření do našeho centra. Není možné vyslovit druhý názor pouze z popisu vyšetření nebo podle snímků z ultrazvukového vyšetření.

Na konzultaci histologického výsledku biopsie prsu nebo onkologické léčby se můžete objednat pomocí emailu rebickova@buprague.cz, kam napište telefonní kontakt a krátkou informaci o výsledku histologie. Spojíme se s Vámi, a domluvíme společně další postup.